Letňansko-Kbelské fórum …rodiště nejslavnějších cvičných letadel světa

20.7.2011

(Nejen) Cyklojízda na podporu letňanského lesoparku

Filed under: Aktuálně ... — admin @ 16:02

20.07.2011

Letňanská cyklojízda se uskuteční při příležitosti Velké podzimní cyklojízdy v Praze dne 24. září. Letňanská cyklojízda bude mít dvě části. První cyklistická se připojí a podpoří celopražskou cyklojízdu. Druhá část bude určena nejen cyklistům, ale všem, kteří chtějí vyjádřit svůj nesouhlas s plánovaným rozdělením lesoparku a podpořit změnu územního plánu. Můžete tedy přijet nejen na kole, ale klidně na bruslích, koloběžce, pěšky, s pejskem, kočičkou, klukem i holčičkou.

Letňansko-Kbelský letecký region vítá a podporuje tuto iniciativu iniciativu zejména proto, že má mimo jiné za cíl podpořit snahu obyvatel Letňan, Kbel a Čakovic zachovat místní lesopark v maximální možné míře, současném rozsahu a zamezit jeho rozdělení silnicemi.

Již nyní můžete vyjádřit svoji podporu iniciativě hlasováním v anketě Hlas pro změnu. Zapojte se do diskuze a připojte svoji představu jak situaci řešit.

Další podrobnosti a bližší informace budou průběžně zveřejňovány. Chcete být pravidelně informováni? Chcete akci podpořit? Napište na e-mail: cyklojizdaletnany@seznam.cz !

Letňanská cyklojízda, není organizován žádnou politickou stranou ani občanským či zájmovým sdružením. Jedná se o dobrovolnou, apolitickou spontánní akci, na které je každý zodpovědný sám za sebe a každý si může volit, na kolik i jak se zapojí.

Hezký článek z akce je zde

Žádné komentáře »

No comments yet.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Leave a comment

Powered by WordPress

%d blogerům se to líbí: