Fotodokumentace stavby golfového greenu před hangárem č. 4

22.11.2010

Co je na této stavbě zajímavého? Proběhla velmi rychle – během necelých 14 dnů mezi 10. a 21. dubnem 2010. Ale hlavně, začala a byla téměř dokončena ještě dříve, než Správa CHKO Český kras stačila vydat 26. dubna Rozhodnutí č.j. 01096/CK/2010, kterým ke zřízení „sportovního tréninkového areálu“ udělila souhlas. Logicky z toho vyplývá, že stavba byla zahájena i bez souhlasu stavebního úřadu, který v případě stavby na území NPP kladné vyjádření orgánů ochrany přírody nutně potřebuje. Podrobný záznam z průběhu stavby, téměř den po dni je ve fotogalerii.

Ten kdo si pročte Rozhodnutí a současně si prohlédne fotografie, nemůže si nevšimnout, že stavba proběhla trošku jinak než k čemu měl být dán souhlas. Vlastně je docela zajímavé, že ještě 8. dubna práce probíhaly v duchu později vydaného rozhodnutí – stromy byly vykáceny, pařezy odstraněny, díry zaplněny zeminou a povrch uvláčen branami. Dva dny na to přijely bagry a ….  Měl by někdo vysvětlení pro tu zbytečnou práci s urovnáváním terénu 8. dubna?

7 komentářů: “Fotodokumentace stavby golfového greenu před hangárem č. 4”

 1. just another napsal:

  A8JEeE Muchos Gracias for your post.Really thank you!

 2. us.norton.com napsal:

  Say, you got a nice article post.Really looking forward to read more. Awesome.

 3. outlet went on to play the Angels in this ministry will

 4. Model Papers napsal:

  I went over this website and I think you have a lot of good info, saved to favorites (:.

 5. viagra napsal:

  It as actually a great and helpful piece of information. I am happy that you just shared this helpful tidbit with us. Please keep us informed like this. Thank you for sharing.

 6. Very neat post.Much thanks again. Want more.

 7. wow, awesome blog post.Really looking forward to read more. Really Great.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *